Zkušenosti s Biobeam 940, Biobeam 660

E.T., s chronickým diabetem měla vřed na chodidle, který po tři roky neodpovídal na konvenční léčbu. Stav se zhoršil natolik, že bylo rozhodnuto amputovat. Po několika léčbách  660 došlo k výraznému zmenšení bolesti a pacientka byla znovu schopna spát bez medikace. Po 36 dnech se rána kompletně zahojila.

R.B., 21 letý pacient mající spinu bifidu s parézou dolních končetin a anestézií chodidel trpěl na proleženiny /dekubity/ pravé paty následkem nových ortopedických bot. Léčba přśtrojem BioBeam 660 byla zahájena v době, kdy následovala 3 měsíční neúspěšnou konvenční léčbu. Po dvaceti léčbách přístrojem BioBeam 660 se dekubity zcela zahojily.

J.N., 42 letá pacientka trpěla opakovanými záněty dutin a angínami, projevujícími se úpornou bolestí v krku a teplotami. Při těchto příznacích byla mj. léčena antibiotikami a další medikamencí. Po zahájení léčby s Biobeamem 660 došlo k radikálnímu ústupu projevů bolestivých stavů a k nápravě zdraví pacientky.

K.J., 75 letý diabetik trpěl pomalým hojením pooperační rány po amputaci pravé dolní končetiny pod kolenem. Po dlouhotrvající neúspěšné konvenční léčbě byl pacient léčen BioBeam 660. Po 26 léčbách se rána zhojila kompletně.

P.B., 30 letý pacient utrpěl při pádu na motocyklu poranění pohybového aparátu (jež byly mj. léčeny přístrojem Biobeam 940) a také vícečetně tržné rány a odřeniny po celém těle se zánětlivým a hnisajícím průběhem. Po několika léčbách Biobeamem 660 byl pacient propuštěn do domácí péče bez jakýchkoliv následků a viditelných kožních defektů, či jizev po úraze.

J.Č. Vážení v loňském roce ( 2008) jsem mé matce zakoupil přístroj Biobeam 940. Od té doby jej používá téměř denně a výrazně se jí zmírnily bolesti páteře a kyčlí do té míry, že může chodit a omezila i užívání analgetik proti bolesti ( je jí 82 let ). Pro doplnění ještě uvádím, že na základě dobrých zkušeností s přístrojem Biobeam 940 jsem pro svou rodinu zakoupil i Vaše přístroje Bionase a BioStick. Se všemi výrobky jsme naprosto spokojeni a mohu potvrdit, že mají prezentované vlastnosti. proto je doporučuji i svým známým. (9.2.2009)

M.I., 75 letý pacient měl gangrénu na patě v důsledku periferní vaskulární choroby. Před léčením BioBeam 660 světelným léčebným systémem byl neúspěšně léčen nejrůznějšími metodami; pacient byl upoután na kolečkové křeslo, protože při chůzi trpěl velkou bolestí. BioBeam 660 byl poslední možností před chirurgickým řešením. Již pátý den si pacient přestal stěžovat na bolest a byl schopen chůze bez asistence. Po dvaceti dnech léčby se plocha rány zmenšila na 50% ze 4.7 cm2 na 2.3 cm2. Po 4 týdnech se rána zahojila úplně.

MUDr. Adámková vyzkoušela možnost použití BioBeam 660 v oblasti péče o stárnoucí a tudíž ochabující pleť. Zde stejně jako u akné se jeví, že mnohem lepší je použití BioBeam 660 a lokálně aplikované látky. Pomocí přístroje se totiž dosáhne výrazně lepšího proniknutí účinné látky do hlubších vrstev aktivní tkáně a tím se samozřejmě projeví efekt lepší regenerace tkáně. Z toho vyplývá, že přístroj je vhodný pro kosmetické salony. Lze jej totiž použít v rámci klasického kosmetického ošetření /bez příliš častých návštěv/. Nebo jako regenerační kůru.

A.P., 60 letá pacientka s dlouho trvající revmodiné artitidou byla neúspěšně léčena non-steroidními protizánětlivými léky. Po třech týdnech /deseti sezeních/ léčby BioBeam 940 došlo ke kompletnímu potlačení známek revmatoidní artritidy.

A.C., 23 letá pacientka, zdravotnice, trpěla 2 roky chondromalacií pately a rok nebyla schopna pracovat pro bolest. Po 5 léčbách BioBeam 940 již zaznamenala zlepšení. Po kompletní léčbě je nyní schopna vyjít dvě poschodí svého domu bez bolesti a vrátila se ke své profesi.

V dalším klinickém testování, prováděném v nemocnici pro staré lidi, pacienti s degenerativní osteoartritidou byli rozděleni do dvou skupin, z nichž jedna byla léčena přístrojem BioBeam 940 a druhé skupině bylo podáváno placebo. Léčba byla aplikována na obě strany kolene 15 minut dvakrát denně. Na konci 10. dne léčby se bolest výrazně zmenšila u pacientů léčených přístojem BioBeam 940 ve srovnání se skupinou, které bylo podáváno placebo.

 

Další hodnocení produktu Biobeam 940 od zákazníků